[Сторінка 1]
Латинська Америка - регіон, що розташований на території двох конти-нентів - Південної Америки та Північної Америки. Завдяки багатству різно-манітних ресурсів його називають «коморою світу». Корінні жителі створили тут самобутні держави, які в XVI ст. були знищені європейськими завойовниками. Нова і новітня історія творилися з участю переселенців з Іспанії, Португалії та інших європейських країн.
Протягом історії регіон називався по-різному - Лібероамерика, Індоамерика, Іспанська Америка, Сучасна назва - Латинська Америка - закріпилася у 30-х роках XX ст. Це пояснюється тим, що населення континенту розмовляє переважно іспанською або португальською мовами, що належать до групи латинських мов.
Нині країни регіону інтегровані у світове господарство: мають тісні економічні зв'язки із США та країнами Західної Європи - колишніми метрополіями. За характером економічного розвитку вони належать до країн, що розвиваються, які за рівнем економічного розвитку випереджають країни Африки, Південної та Південно-Східної Азії.


Увага!!! Вся інформація безкоштовна та опублікована з метою ознайомлення!